PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37961}

Smokiem i mieczem

George and the Dragon
6,1 4 242
oceny
6,1 10 1 4242
Smokiem i mieczem
powrót do forum filmu Smokiem i mieczem

Kąpletna lipa

ocenił(a) film na 4

Ten film miał być chyba od początku komedią i ironią w stylu fantazy.
Zamierzenie dobre ale wykonanie żenujące. trzy gwiazdki. Szkoda czasu nawet na zimowe wieczory.

ocenił(a) film na 3
bodek3

Zgadzam się słaby film. Aż dziwota bo zagrało w nim paru fajnych i znanych aktorów i chyba to miało przyciągnąć widza.

ocenił(a) film na 9
bodek3

No cóż, widac po wypowiedziach panów, że brak poczucia humoru jest powaznym
kalectwem utrudniającym zycie...:))

ocenił(a) film na 3
jeansibelius

Czyżbyś mówił o sobie :)?

użytkownik usunięty
bodek3

Film powstał na podstawie książki Gordona R. Dicksona pt. Smok i Jerzy, która do poważnych nigdy nie należała.

bodek3

pytanie retoryczne
co znaczy kapletna i fantazy?;p

haron29

właśnie również się nad tym zastanawiałam, szczególnie zastanawiająca jest ta kĄpletna lipa :P

Snowwhite_2

kąpletna - to pewnie jakies imie, a fantazy to liczma mnoga od fantaza... ale co to jest?

ocenił(a) film na 4
bodek3

Dla mnie również słaby. Jeżeli ma to być parodia, to w ogóle tego nie widać. A jeżeli film "na serio", to gorzej nie mówić...
Chyba, że film jest oparty na książce, która zakłada właśni taką banalność i oczywistość :).

ocenił(a) film na 6
SabinaTB

tak, film jest na podstawie książki pełnej takiego właśnie humoru

diana6echo

Film nie ma nic wspólnego z książką!!! Czy naprawdę zakompleksione intelektualnie gimbusy muszą pisać takie rzeczy, bo słyszeli gdzieś podobny tytuł?

ocenił(a) film na 6
Hastur

Wyluzuj dziecko.

bodek3

Tytuł dużo mówi o filmie, skoro nie można było go wydać pod poprawnym tytułem, to coś jest nie tak.

ocenił(a) film na 7
Krzysto

7/10 film nie jest najwyższych lotów, ale można obejrzeć bez nadmiernego krzywienia się. Humor tutaj pomaga stąd i ocena idzie w górę.

ocenił(a) film na 9
LorDofDarkness

Dla mnie film fajny idealny film na weekendy.

ocenił(a) film na 4
bodek3

...ale za to soundtrack był świetny. Dlatego dałem 4 =D

ocenił(a) film na 8
bodek3

Odpuść sobie pisanie komentarzy. Zacznij leczyć swoją dysgrafie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones