PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=437956}
3,7 1 127
ocen
3,7 10 1 1127
Cross: Amulet i berło
powrót do forum filmu Cross: Amulet i berło

Jeśli ktoś z użytkowników miał nieszczęście obejrzeć coś co uważa za film jeszcze gorszy
niż ten (osobiście wątpię by było to możliwe bo Gulczas to przy tym arcydzieło) bardzo
proszę o wpis ku przestrodze...

ocenił(a) film na 1
piotrbimbasik

Rany Julian...co to k... było????????? MASAKRA, zdecydowanie najgorsza produkcja jaką w życiu widziałem, przebił nawet Bunkier SS... ooo ciężko będzie się pozbierać... OMIJAJCIE TEN TYTUŁ!!!

gesior79

No i masz babo placek! Zachęciliście mnie do obejrzenia... żeby sprawdzić, czy jest gorszy od najgorszych jakie widziałam. Ale wydaje mi się, że jednak mam za słabe nerwy :P

ocenił(a) film na 1
Arteia

Do tej pory na "topie" były u mnie takie tytuły jak Lies and illusions, The traveler i Blood out - po obejrzeniu Cross uznaję je za znakomite produkcje...

ocenił(a) film na 2
piotrbimbasik

Incubus, 2012 Koniec świata, Trupi legion, Katastrofy lotnicze tych filmów nie polecam nikomu...

ocenił(a) film na 1
piotrbimbasik

Gorsze mogą być jedynie produkcje z The Asylum, jak choćby Transmorphers lub druga część Titanica.

ocenił(a) film na 1
piotrbimbasik

Dla mnie podobnym gniotem jest Nieśmiertelny: Źródło.

Scotus

t.a.c.t.i.c.a.l.

ocenił(a) film na 2
dooom

Nieśmiertelny: Źródło to przy tym jakieś arcydzieło .... aktorzy mieli jakieś długi mafijne ze się zgodzili w tym zagrać ?

piotrbimbasik

zdecydowanie najgorszy to 2012 Koniec świata .

piotrbimbasik

Hehe ogladajac ten film, w pewnym momencie skojarzyl mi sie z "Gulczas a jak myslisz", ale jednak musze przyznac ze "gulczas" byl gorszy i nadal pozostaje na 1 miejscu w rankingu najgorszy film, pozniej faktycznie 2012(obejzalem caly ale na 4 raty :P ), pozniej Frat Party i pozniej dopiero Cross.

Nie ogladalem takich filmow, ktore z gory zakladalem ze sa gniotami, typu filmy z Asylum czy polskie komedie romantyczne z Karolakiem badz Adamczykiem, wiec nie bede ich wymienial.

Nie wymienie tez filmow, ktore ogladalem gdy bylem maly :P, bo to byla papka dla dzieci ktora w zalozeniu producentow miala byc glupia i idiotyczna typu He -Man z 80 ktoregos roku(z Lundgrenem), filmy familijne z Hulkiem Hoganem(lata 90e) czy Power Rangers :P

Podsumowujac, ranking najgorszych filmow jakie ogladalem w ostatnich latach to:
1. Gulczas jak myslisz
2. 2012: Koniec świata
3. Frat Party
4. Cross

ocenił(a) film na 2
piotrbimbasik

yyyrek kosmiczna nomiancja, najglupszy i najgorszy
i jeszcze troll2 ale ten byl tak glupi i zly ze az sie smialem pol seansu i dostal 4/10

ocenił(a) film na 1
piotrbimbasik

cross to dno, ale "LUDZKA GĄSIENICA" TO DNO DNA ;)

piotrbimbasik

zgłaszam swoją kandydaturę - megapyton vs gatoroid

dla ciekawskich filmik - http://www.youtube.com/watch?v=R4yBv4sSKTw

ocenił(a) film na 1
piotrbimbasik

no poprostu niepamiętam gorszego filmu poprostu kompletne dno!!!

piotrbimbasik

Myślę, że ludzkość nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa dowodzącego głupoty.

Moim kandydatem jest Sharktopus!!!
http://www.youtube.com/watch?v=U87zVkIXNI0&feature=fvwrel

ocenił(a) film na 3
piotrbimbasik

1.Dracula 3000
2.Avalon
3.Moby Dick (2010)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones