PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625054}
7,2 1 854
oceny
7,2 10 1 1854
The Finder
powrót do forum serialu The Finder

Czy ten sezon (jak już wiem jedyny i ostatni) ma jakieś w miarę sensowne zakończenie, czy jak to zwykle bywa, wiele kwestii zostało nie
zamkniętych. Pytam bo przymierzam się do oglądnięcia Finder'a. Nie chciałbym się rozczarować i
czuć jakiegoś wielkiego niedosytu. Zdarzyłem polubić tą ekipę po jednym odcinku w Bones...

ocenił(a) serial na 10
elo84

Właśnie skończyłam oglądać Finder'a i niestety zakończenie mnie rozczarowało. Nic nie zostało zamknięte.

Summer_Wine

Ech :-/ czyli co nie warto oglądać? Bo jak sądzę serial posiada fajny klimacik, ale bez zakończenia...

ocenił(a) serial na 10
elo84

No klimat ma fajny, ale to zakończenie jest okropne :<
Końcowa scena wg mnie miała być zapowiedzią kolejnego sezonu.

Summer_Wine

Tak przypuszczałem z tym zakończeniem. Nie wiem jaką miał oglądalność ten serial, ale domyślam się, że zrezygnowali z kontynuacji po śmierci
Michael'a Clarke Duncan'a. (R.I.P.)

ocenił(a) serial na 10
elo84

Też mi się wydaje, że zrezygnowali gdy zaczęły się jego problemy ze zdrowiem.
Szkoda mi bardzo tego aktora ;<
Zawsze jak bd miał chwilkę czasu możesz obejrzeć ten serial. W jednym odcinku pojawia się nawet Hodgins z ufo ;D

Summer_Wine

Oj szkoda :-/ Hodgins? Hehe. Ok obejrzę, w końcu to tylko 13 odcinków no i ostatnia produkcja zmarłego aktora, więc warto utrwalić go sobie w pamięci.
THX BTW. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones