Michael Clarke Duncan

8,7
17 412 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Clarke Duncan

Śmiem twierdzić ze Pudzian by miał cięzki orzech do zgryzienia ;]

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
TheChronic

to ze jedzie na koksach to mu sie na zdrowiu odbije dopiero za jakies 10-20 lat a narazei jest we formie

Szajba

a skad wy wielcy znawcy wiecie ze Pudzian jedzie na koksach? powtarzacie po sobie jakies bzdury na ktore nikt nie ma sensownych dowodow. Pudzian jest juz w takim wieku ze gdyby koksowal to juz by sie to odbilo na jego zdrowiu. Poza tym Pudzian raczej poradzilby sobie z Duncanem bo ma lepiej rozwiniete miesnie (oboje warza mniej wiecej tyle samo - 130kg z hakiem, ale Pudzian jest o jakies 20cm nizszy od Duncana, wiec skoro ma jego wage to musi miec potezniejsze miesnie).

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
____16

Wracając do tematu Pudzian rozłożyłby Michalea z łatwością. Dlaczego? Przede wszystki Pudzian to światowej klasy sportowiec, i to jaki! Od lat trenuje karate, trenował też boks i wogóle pasjunuje się sztukami walki, jest bardzo sprawny, rozciągnięty i szybki czego Michaelowi brakuje. No i zostaje jeszcze siła ale tu chyba Mariusz udowodnił całemu światu że jest najlepszy(teraz trzeci ale niedługo znów będzie pierwszy!) więc dla mnie to oczywiste.

GIT

tak ... jeszcze się ożeń z tym pudzianem .... z Michaelem nie miałby szans ....

MaX_27

Tak to jest argument "z Michaelem nie miałby szans". Ja tu podaje argumenty ale to co Ty napisałeś kończy dykusje - wygrałeś(hahaha). Na jakiej podstawie myślisz że Pudzian nie miał by z nim szans? No napisz coś konkretnego. A co do pierwszej częsci Twojej wypowiedzi - "tak ... jeszcze się ożeń z tym pudzianem .... " - czy ja się nim aż tak zachwycam? Jestem jego fanem i tyle.

GIT

Masz racje. Swoja droga bez sensu jest caly ten temat. To ze ktos jest duzy i umiesniony nie znaczy ze zaraz musi byc od obijania innym mord. Duncan nie jest osilkiem do bicia sie tylko aktorem i to swietnym aktorem.

____16

Jakby na niego Michalczewski, Pudzian, Gołota, Saleta i zapaśnik Tracz razem skoczyli to i tak by rozwalił ich wszystkich razem w kupie jakby swoją energię skumulowali!

Najlepszy budulec dla ciała to piwko, golonka i czips'y (flips). Golonka też ma koksy, piwo witaminki i uspokaja po treningu, a czipsy mają kalorii sporo!

Tak więc czekamy na walkę białasy!

GIT

"Od lat trenuje karate, trenował też boks i wogóle pasjunuje się sztukami walki, jest bardzo sprawny, rozciągnięty i szybki"

wiem że temat stary jak świat, ale jakże aktualny w końcu pudzian "zaskakuje" tymi argumentami w KSW, hahahahaha

co za brednie Panie

____16

dobra przepraszam ze to "pojebało cie" ale co Ty myslisz ze pudzian od 5lat zaczoł koksowac haha dobra ael tak patrzac na oko zaczoł jak miał 15lat minimum niewiem ile ma teraz ale jak brał pozadne cykle to mu jeszcze napewno nic niejest wy myslicie ze jak ktos bierze koksy to straci zdrowie za 2 lata moze tak byc jak niewie jak brac te sterydy i bierze cos hujowego a jeszcze wedłóg mnie moze sie juz powtarzam Pudzian by Michaela rozłozył
a tak ps kto poiwedział ze Duncan tez niekoksował?

piotrus72

Myśle że Duncan koksował tak jak i Pudzian. Na pytanie o doping Mariusz odpowiedział tak: "Na pytanie o doping, bo przecież dla mediów to jest najważniejsze, odpowiadam nastepujaco: każdy zawód ma swoje tajemnice i nasz, strong-manów, też. Jak chcesz wiedzieć, jakie ksiądz ma tajemnice, idź na księdza."(http://muzyka.onet.p l/dosdedos/1233630,2648,3,arty kul.html - cały wywiad z Pudzianem). Można z tego wywnioskować że koksował i sugeruje też że całe środowisko strong-menów koksuje, mają testy antydopingowe ale jak powiedział Pudzian to "ich" tajemnica.

____16

przeciez to nie podlega watpliwosci, czlowiek nie jest stworzony do osiagniecia takich wynikow w naturalny sposob; kazdy, kto 'siedzi' w sportach silowych, bez zastanowienia odpowie na pytanie: "czy Pudzian koksuje?"; po prostu mozliwosci organizmu maja swoje bariery; w naturalny sposob nie da sie zbudowac bicepsu o obwodzie 55cm przy tak niskim poziomie tluszczu; Pudzian ma pieniadze, wiec nie bierze byle 'gowna', lecz duzo lepszy stuff (np. hormon); zreszta proponuje obejrzec 6 czy 7 czesc amatorskiego filmu 'Pudzian, czyli koks po polsku' :)

sama dyskusja nt. kto rozlozyl by kogo jest co najmniej smieszna :DD

Szajba

Ja bym stawiała na Duncana. A co do wypowiedzi niżej-czasami gościu mniej umięśniony może rozłożyć tego bardziej umięśnionego.

Szajba

O czym wy piszecie?
Przecież pan Michael ma 48 lat.
Nie sądzę, żeby miał jeszcze jakiekolwiek mięśnie.

immanuel

no rzeczywiscie, czlowiek w wieku 48 lat W OGOLE NIE MA MIESNI. to zes mnie rozjebal teraz HAHAHA xD

Szajba

Apropo zdrowia i koksach. To taki Arnold też je zazywał i jakos nie ma porblemów ze zdrowiem. Zazywał jak to było jescze legalne. Mówili i zresztą sam sie przyznał.

Szajba

Z tego co pamiętam arnold ma problemy z sercem, nie wiem co jest tego powodem ale było o tym dosyć głośno jakieś pare lat temu.

merszel

Michael Clarke Duncan steryd jak nic podobny nawet do ronniego colemana

Szajba

Big Mike trenuje rekreacyjnie a Pudzian to zawodowiec i juz wiecej nie trzeba wyjasniac a koksy obaj brali takie miesnie nie biora sie z powietrza nawet super genetyka tu nie wystarczy zeby na sucho byc takim bylo tylko kilku takich wilkich naturalnych olbrzymow ktorych przysadka muzgowa produkowala hormon wzrostu ponad norme

Steve_o

Steve-O --)
"koksy obaj brali takie miesnie nie biora sie z powietrza nawet super genetyka tu nie wystarczy zeby na sucho byc takim"

zgadzam się z Tobą w 100000%
Miesnie rosną do pewnego momentu, później juz pakerzy sobie pomagajątymi własnie koksami i takie sa rezulataty jak są
a Wy naiwni myślicie, że Pudzian se taką sylweltkę właśnie "na sucho" wyrobił LOL wiecej obeznania w temacie proponuje --) www.sfd.pl

negroz

chcecie powiedziec, ze pudzian bral koksy, a mike nie?? Chyba was pojebalo, bo obaj sa nafaszerowani sterydami co po prostu widac.

raphiX

...a obu rozlozy Hulk, a Hulka - Juggernaut, a Juggernauta - Superman, a Supermana - Michal Milowicz ;)

Szajba

Nie wiem kto by wygrał, ale chyba Duncan nie jest słaby, skoro ochraniał różnych sławnych aktorów. Przynajmniej nie ma ich co porównywać z talentem aktorskim :)

pro415

popatrzmy na to z innej strony
Marusz oprucz siły jest sprawny szybki , trenował kyokushin 12 lat i box
Michael Clarke Duncan nieporadził by sobie w strong man
ciekawe jakie są jego wyniki silowe
Mariusza
Klata 280kg
MC 400
przysiad 360

CYBORG89

100% strong manów i kulturystów walą takie dawki ;) koksu :) ze w pale sie niemiesci:)
Arnold mial parokrotnie wymienianą wątrobe ;))
pozatym sam sie przyznał ze jebał koksy , nawet Stallone :-) niebył czysty
a co doepiro taki wielki Michael Clarke Duncan pewie brał rozpiski od Kulturystów:))

CYBORG89

Stary dobry Arnold Szwarcy rozłożyłby Duncana i Pudziana w ciągu dwóch minut i by mu jeszcze siły satrczyło do wyrwania ośmiu brzóz

Kowalblebleble

Stary Arni prędzej by dostał zawału niż by ich rozwalił. Za bujną wyobraźnie masz dziecko. Arnold Schwarzenegger to dopiero koksował, az mu dupą te koksy wychodziły, a teraz to jest z niego kompletny flak.

Szajba

nie ma to jak tematy dotyczace filmow;d;pp

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
marx12

O moj boze,uposledzone dziecko ;/
Swoja droga pudzian nie mogl brac nic mocnego, z prostego powodu, przed kazdymi zawodami jest testowany na obecnosc wspomagaczy.
A pytanie kto by wygral jest tak nielogiczne ze nie warte odpowiedzi :/

Szajba

Czy oni koksowali? Co za pytanie... a czy na polibudzie się pije? Arnold się przyznał, że brał i dzisiaj pikawa mu już nawala. A który by wygrał w starciu? Nie wiadomo - trzebaby zrobić konfrontację i zobaczyć. Mięśnie nie świadczą o tym, że ktoś się dobrze bije. Dam sobie nerkę wyciąć (jeśli jeszcze mam) za to, że obu pokonałby jakiś wysokiej klasy zawodnik K1 - ci goście chociaż i tak są olbrzymami to są mniejsi od Pudziana i Michaela, a potrafią takiego strzała wyjebać, że równego sobie powalają na dechy, kiedy ten nie uważa. Sam też widziałem wiele razy jak zwyczajnie wyglądający koleś lał po gębie napakowanego drecha, że aż miło.

Szajba

Śmieszą mnie wypowiedzi ludzi ,którzy próbują wypowiadać się na tematy o których nie mają najmniejszego pojęcia.
Czy pudzian sie brał,bierze koksy??
Trenuję kulturystykę i wiem jak to wszystko wygląda.
Mariusz P. kłuje się 11 miesiecy w roku.
Nie są to cykle z metki i omki ,ale zaje... drogie kuracje, po 10 -15 tys,zł.
Wszyscy strongmeni i kulturyści zawodowi biorą sterydy !!
To jest fakt.

Szajba

Az czytac tych glupot nie mozna.Tak jak marcusss pisze sterydy sa powszechnie stosowane i nie ma co sie klucic czy je bral pudzian czy inny arnold.A co do efektow ubocznych to biorac nawet najlepsze srodki zaburza sie gospodarke hormonalna i zawsze takie dzialanie (w koncu nienaturalne)wplywa niekorzystnie na organizm.Takie sa realia ze w tych czasach nie mozna pewnych barier przekroczyc w sposob naturalny i to nie tylko w kulturystyce czy strong-man.A niektore wychudzone szczury zamiast pisac o sflaczalych miesniach arnolda czy o problemach z pikawa pudziana niech lepiej zajma sie debata co tam nowego u harego potera.

ChiliPalmer

markusss to fakt , 99,9% kulturystów i strong manów innych ludzi co uprawiaja spotry silowe i walki wspomagają sie :)
interesuje sie tym juz dobre 4 lata
pomyslec co musi sie dziac przed zawodami Mr.Olympia

CYBORG89

A w której dziedzinie sportu się nie wspomaga:)
Chciałbym zobaczyć jaki kolor będzie miał dym po skremowaniu Ronniego Colemana...

Szajba

Pudzian łyka ponad 100 tabletek dziennie i zaloze sie ale niestety za 10- 15 lat pudzian padnie na serce

Sgt_Zlocki

Coś wam powiem Sterydy działają krótko i takiemu Pudzianowi w niczym by nie pomogło.
Mariusz zaczął ćwiczyc w wieku 11 lat teraz ma 31.
20 lat trening robi swoje.
Polecam troche o nim poczytać

Szajba

"Sterydy działają krótko i takiemu Pudzianowi w niczym by nie pomogło" za przeproszeniem głupszej wypowiedzi nie widziałem:D Po co sie wypowiadać w kwestii, w której nie ma sie bladego pojęcia. Owszem sterydy może działają krótko ale fakt, że w niczym by Pudzianowi nie pomoglo:D no sorry...od tego są treningi i dieta by to utrzymac. Zawodowi kulturyści i strongmani są niemal cały rok na cyklu:D tylko w gre juz nie wchodzą tylko sterydy a insulina hormony wzrostu itd..istna chodząca apteka:D mnie osobiście przerażają ilości chemii jaką w siebie ładuja. No ale cóż sukces kosztem zdrowia:) ich sprawa . Michael Clarke Duncan nie mialby szans z pudzianem. Arni w szczytowej formie tak samo:), ponieważ był kulturystą nie strongmenem.( jego rekord na lawce to bodajże 221 kg 4 razy...jakoś tak)

michal_swat

pudzian 400kg w martwym ciągu chyba w półciągu to jak podniósł te 400kg niemiało nic z martwym ciagiem wspólnego normalnie podniesie z 370kg a na ławce 280kg ale w koszulce podniósł która daje z 40 kilo wiecej. Ale mimo to i tak stawiałbym na pudziana w tej walce ale sądze ze ich dwóch rozłoźył by bob sapp.

23soban

Ludzie nie mylcie sterydów z odżywkami.
Sterydy mają na celu zwiększenie sztucznie mięsni i nabranie masy.
A odżywki to uzupełnienie witamin których strongmanom podczas takich ćwiczeń brakuje.

talrash1993

aaa i ejszcze racje co do sterydow jak czytalem ma tylko piotrus72 bo erszta to nasluchala sie za duzo kolegow jakis

Szajba

hahahah bo ten czarny nic nie bral... pudzina by go zjadl ma dynamike kondycje trenuje karate 7 lat trenowal boks na warszawskiej legii....zjadl by i by se potem proteinowego shake'a wypil

assasin1988

no nie wiem. duncan jest wikeszy i nie wiem czy duzo slabszy. nie wiADOMO czy duncan jest wolniejszy mi sie raczej wydaje ze to pudzian bylby jak mucha w smole. trenowal niby boks i karate ale dawno. od kilku lat tylko podnosi ciezary przez to traci na szybkosci.

Szajba

Oj nie wiem. Pudzian ciągle trenuje, jest w szczytowej formie. Do tego jest zwinny i szybki, dynamika zrobiła by tutaj swoje. Do tego Ducan trzeba przyznać ma sporą nadwagę, rzekłbym nawet otyłość, zad ma jak drzwi od garażu. Gdyby zrzucił fat i miał bf na poziomie Pudzianowskiego to pewnie był by o 1/3 mniejszy od niego. Więc moim skromnym zdaniem Pudzian ma tutaj przewagę.

negroz

I tak 9/10 nie wie pewnie co to bf :P

Kwic

ANABOLIKI,spada spalanie białka,mięśnie rosną ,można ćwiczyć dłużej i ciężej

Szajba

Pudzian ma kręgosłup 60 latka. Zalecają mu wycofać się z kariery... z Clarkiem nie miałby szans :)

Bruce_Lee

jakie z was są goście rany chwalicie pudziana ze cwiczy sztuki walki itd a mu do****** w barze (kiedys byl o tym artykul na necie i w gazecie pisali) ,a niby najsilniejszy czlowiek swiata. Pamietam jak 1 raz widzialem pana duncana :D sie zdziwilem jaki kolos :)) Myśle ze jednak michael clarke ducan wygralby ale nigdy sie tego nie dowiemy :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones