PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=259142}

Szkoła dla drani

School for Scoundrels
6,1 6 712
ocen
6,1 10 1 6712
Szkoła dla drani
powrót do forum filmu Szkoła dla drani

Ten film stal sie dla mnie prawdziwym zaskoczeniem. Nie widzialem jeszcze oslawionego, a w USA nawet kultowego "Napoleon Wybuchowiec". A przeciez to Jon Heder gral tytulowa role, tak jak i w "School for Scoundrels" . Mimo, ze nie jestem zwolennikiem amerykanskiego poczucia humoru, tutaj ubawilem sie przednio. Kilka scen naprawde jest znakomitych( chociazby uzycia gazu w windzie). Ciekawi mnie czy jakis dystrybutor zdecyduje sie na pokazanie tego filmu w Polsce? Podejrzewam ze nie, a szkoda bo warto. Calosc oglada sie z zaciekawieniem i wyroznia sie na tle beznadziejnych komedii zza oceanu.

ocenił(a) film na 5
brastek

zgadzam się w 100%, jak dla mnie bardzo dobra komedia.

ocenił(a) film na 7
Orbit

Komedia całkiem przyjemna i fajna...gra w tenisa też była fajna ;)

ocenił(a) film na 7
brastek

Mnie też film przypadł do gustu. Nienachalna komedia - bez głupich, fizjologicznych żartów. Na dokładkę kilka fajnie zagranych ról (Michael Clarke Duncan (ten od 'Zielonej mili') i oczywiście Billy Bob Thornton.
Mocne 7/10. Polecam

ocenił(a) film na 8
brastek

Fakt, kilka razy można się pośmiać z amerykańskich komedii w stylu American Pie ale wałkowanie tego samego tematu po kilkunastu filmach staje się co najmniej nudne. A tutaj miłe zaskoczenie - coś nowego. Filmik bardzo dobry moja ocena to mocne 8

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones