PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=259142}

Szkoła dla drani

School for Scoundrels
6,1 6 712
ocen
6,1 10 1 6712
Szkoła dla drani
powrót do forum filmu Szkoła dla drani

Film jest nudny, mało zabawny i niezbyt pomysłowy...rozbawiła mnie tylko akcja jak grali w tenisa...ogólnie nie polecam - szkoda czasu...ale oczywiście kazdy ma swoje zdanie i może ocenić samodzielnie - by nie było na mnie

highcontrast2

zgadzam się , szczególnie końcówka w muzeum z bbt i "napoleonem" , totalne
przegięcie , aktorzy wznieśli się na niziny swoich możliwości

ocenił(a) film na 3
highcontrast2

Komedia to może jest, ale dla ludzi których wszystko śmieszy... ja tam mało co widziałem śmiesznego

blender3

Film najniższych lotów. Popieram przedmówców.

highcontrast2

moze nie jakis wybitnie smieszny, ale ciekawa fabula. zwlaszcza moment jak Dr. P wyrolowal Rogera na lotnisku. Chociaz wiedzialam ze tak bezie, czegoz mozna bylo sie innego spodziewac:) jak sie nudzi to mozna obejrzec, ale szczegolnoie nie polecam

ocenił(a) film na 6
Power_Attraction

Szkoła dla drani to dobry pomysł na film tylko szkoda że nie był w pełni wykorzystany. Śmieszył mnie Roger taki typowy frajer, trochę mi przypominał Napoleona z "Napoleon Dynamite".

ocenił(a) film na 3
highcontrast2

Mnie również nie zachwycił. Może sam pomysł dobry ale tylko tyle. Faktycznie trzeba mieć dziwne poczucie humoru by film się spodobał - dla mnie był mało śmieszny i chyba z tego wynika moje rozczarowanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones