PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30584}

Agencie, podaj łapę

See Spot Run
6,4 6 785
ocen
6,4 10 1 6785
Agencie, podaj łapę
powrót do forum filmu Agencie, podaj łapę

Zdechł pies...

ocenił(a) film na 1

Nic tylko siąść i płakać. Zalać się łzami ? bynajmniej nie ze śmiechu, czy ze wzruszenia, ale z politowania. A jako, że nic sensownego o tym obrazie powiedzieć nie można, więc ograniczę się do komentarza lakonicznego i bezsensownego. Zupełnie jak film...

Mamy do czynienia z wymuszonym, amerykańskim infantylizmem najgorszego rodzaju ? komiksowe sytuacje, tarzanie się w gównie, humor o pierdzeniu itp. To ostatni z kręgów piekła jak rzekłby Dante. A najlepsze są niezamierzone sceny, w którym fiut psa macha się w kadrze ? gratuluję panie montażyście, że składając film dla małoletniej widowni, nie potrafi przyciąć poszczególnych ujęć. Dzieci po obejrzeniu tych obrazków mogą mieć traumatyczne przeżycia, podobnie jak i dorosły widz, który przypadkiem skusi się by zobaczyć ten obraz. Bo dotrwanie do końca do wyczyn porównywalny do zdobycia K-2 w okresie zimowym?

Plusy ? pomysłowe obsadzenie ?etatowych? mafiosów (śp. Joe Viterelli), zabójczo piękne nogi Leslie Bibb
Minusy ? a jak myślisz? Do 11 razy sztuka?
Moja ocena ? 1/10

ocenił(a) film na 7
Grifter

grifter to mial byc film od ktorego nie wymagamy bog wie czego.prosta rozrywka dla prostego czlowieka nic wiecej. jezeli dla ciebie traumatyczne przezycie to psi wacek to wspolczuje twojemu :D z jednym sie moge z toba zgodzic mianowice z nogami Leslie :D:D:D tyle

ocenił(a) film na 1
Helou

Pozdrowienia dla "prostych ludzi" w takim razie. Ja mam chyba lekką skoliozę...

Grifter

a czego się spodziewasz po komedii familijnej? filozoficznych refleksji rodem z "Dekalogu"?

ocenił(a) film na 1
Allie_

Dobrej zabawy. Nie uświadczyłem takowej...

ocenił(a) film na 3
Allie_

Ten film jest na żenująco niskim poziomie, nie tego oczekuję od komedii familijnych, które nota bene bardzo lubię. To nie jest komedia familijna.

Grifter

Po co ten lament ? Ten film miał taki być.... Zresztą w POLSCE nie miał premiery w kinach, aktorzy grali przeciętni, scenariusz, fabuła itd. wszystko to wiadomo, i tak film zarobił 2 razy tyle co kosztował, więc po co pisanie takie bezsensu ;o ?

netti

a i jeszcze jedno jak Cie takie filmy krzywdzą to ich nie oglądaj ;)

ocenił(a) film na 1
netti

Film jest zły. Napisałem to. Po co? Ot tak sobie. Bez sensu...
Film jest zły. Sam to przyznajesz. Po co? Pewnie ot tak sobie. Bez sensu...

A i jeszcze jedno. Jeśli takie komentarze jak ten, Cię krzywdzą, to ich nie komentuj ;)

użytkownik usunięty
Grifter

Aleś pojechał ^^ Moje zdanie jest całkiem inne, po to się robi różne filmy, bo są różni ludzie i mają różne humory. Jak komuś sie film nie podoba, to ok, ale można by było uszanować zdanie ludzi, którym sie jednak podoba i aż tak nie jechać. Uważam, że to komedia fajna, lekka i przyjemna. A jak sobie będę chciała pooglądać filmy psychologiczne czy thillery - to takie obejrzę, nie jadąc po komedii;>

ocenił(a) film na 1

No to jedziemy...
Pojechałem nieźle, ale po filmie, nie po ludziach. To raczej co po niektórzy pojechali po mnie, bo pojechałem po filmie. Swoją drogą po thrillerach i filmach psychologicznych też lubię sobie pojeździć, a co.
Zjeżdżam ;)

użytkownik usunięty
Grifter

Widocznie już taka Twa natura ^^ no wybacz, Ja chyba nie jade po Tobie xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones