PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616264}
4,1 101
ocen
4,1 10 1 101
A Resurrection
powrót do forum filmu A Resurrection

3 pkt (na zachętę)

ocenił(a) film na 3

Film miał wystarczająco dobry scenariusz, żeby powstał z tego przyzwoity thriller, niestety
nieudolna reżyseria a przede wszystkim aktorstwo Mischy Barton totalnie położyło film. Dzieciaki
jakoś wychodzą z tego obronną ręką, ale ta pani jest przerażająco zła. Nie wiem czy da się gorzej.
Reżyser też nie był jej w stanie jakoś upilnować? Mógł przynajmniej zadbać o emocje adekwatne
do sytuacji...
Z odtwórcy głównej roli może coś kiedyś będzie.
Nie polecam.

ocenił(a) film na 3
Borys_17

Prawie caaałkowicie się z Tobą zgadzam. A w szczególności co do Mishy. Momentami nie mogłam na nią patrzeć. Miałam ochotę podejść do niej i trzasnąć żeby się ogarnęła jakoś.
Co do bohatera wiodącego, to nie podobał się mi. Nie dość, że wyglądał na starszego od pani psycholog, to na dokładkę odnosiłam wrażenie, jakby za moment miał eksplodować od środka. Sama nie wiem dlaczego. W każdym razie i tak był lepszy od Mishy.
Film sam w sobie faktycznie miał potencjał, ale zawodzi niemal na każdej linii, więc... 3 ode mnie tylko dlatego, że widziałam ostatnio duużo gorsze filmy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones